OBSERWUJ

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w skórze, która pomaga w jej nawilżeniu i utrzymaniu objętości. Najwięcej kwasu hialuronowego jest w skórze noworodka, z wiekiem zaczyna go stopniowo ubywać, przez co skóra staje się cienka i mało sprężysta, pojawiają się zmarszczki.

Najważniejszą cechą kwasu hialuronowego jest zdolność do wiązania nieograniczonych ilości wody, co pozwala na utrzymanie odpowiedniego i naturalnego nawilżenia skóry, charakterystycznego dla młodzieńczej skóry. Inną szczególną cechą kwasu hialuronowego jest wpływ na zachowanie optymalnego środowiska fizjologicznego dla proliferacji, migracji fibroblastów i syntezy kolagenu oraz innych składników macierzy (stwarza środowisko do odbudowy własnej skóry).

Twój lekarz delikatnie wprowadzi preparat pod skórę, by w prosty i łatwy sposób przywrócić objętość, wygładzić zmarszczki i fałdy oraz poprawić wygląd ust. Preparat ma postać gładkiego żelu, który wypełnia zmarszczki zapewniając subtelny, naturalny wygląd. Efekty estetyczne widoczne są  tuż po zabiegu.

W gabinecie Piękna-Dent używamy wyłącznie preparatów najlepszych firm, sprawdzonych, dających pożądane efekty i przede wszystkim bezpiecznych.

© 2017 copyright Piękna Dent. All rights reserved.