OBSERWUJ

W naszym gabinecie medycyny estetycznej wykonujemy m.in. najbardziej popularne zabiegi modelowania twarzy typu wolumetria twarzy i powiększanie policzków.

Wolumetria twarzy najczęściej jest wykonywana u osób powyżej 50 r.ż.
W wyniku starzenia się twarzy pewne obszary, szczególnie okolice skroni i kości policzkowych ulegają zanikowi poprzez zmniejszenie ilości tkanek podporowych, głównie podskórnej tkanki tłuszczowej. Zmiany te nadają twarzy starszy wygląd, przyczyniając się do opadania policzków oraz powstania zmarszczek w dolnych częściach twarzy.
Wolumetryczne odmładzanie polega na przywróceniu utraconej objętości i korekcie zarysu twarzy. Zabieg modelowania konturów twarzy nie tylko pozwala na dyskretną zmianę proporcji twarzy, ale powoduje również efekt liftingujący. Twarz po zabiegu sprawia wrażenie młodszej i wypoczętej, poprawia się jędrność skóry, gdyż staje się ona bardziej napięta, zmniejszeniu ulegają zmarszczki, opadająca skóra na twarzy zostaje lekko uniesiona.
Zabieg wolumetryczny wykonujemy preparatem na bazie kwasu hialuronowego, podając go w okolice skroni, kości policzkowych i policzków po uprzednim znieczuleniu skóry kremem znieczulającym.

Powiększanie policzków to dziś bardzo modne uwydatnienie kości policzkowych, które można zaobserwować niemal u każdej modelki.
Zabieg jest mało inwazyjny, do wykonania używamy preparatu na bazie kwasu hialuronowego po uprzednim znieczuleniu skóry kremem znieczulającym.
Efekty widoczne są zaraz po zabiegu i utrzymują się przez okres ok. 12 miesięcy.

© 2017 copyright Piękna Dent. All rights reserved.