OBSERWUJ

Gabinet stomatologiczny i medycyny estetycznej  Piękna-Dent powstały z myślą o pacjentach, którzy w jednym , komfortowym miejscu chcą zadbać o zdrowy, piękny uśmiech, wygląd i samopoczucie.

Jesteśmy firmą rodzinną i od lat uczestniczymy w wielu specjalistycznych kursach, aby zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi. Nasze doświadczenie wzbogacone jest trzyletnim pobytem w Wielkiej Brytanii, gdzie pracowaliśmy i uczestniczyliśmy w szkoleniach na Uniwersytecie w Londynie. Ponieważ naszym priorytetem jest Państwa bezpieczeństwo, wszystkie zabiegi, a zwłaszcza te z zakresu chirurgii i implantologii mogą być przeprowadzone pod nadzorem anestezjologicznym lub w sedacji.

Gabinet Piękna-Dent położony jest w samym centrum Warszawy i luksusowo urządzony , aby wizyta u nas była dla Państwa chwilą relaksu. Dbamy o to, aby każdy pacjent był wnikliwie zdiagnozowany, chcemy poznać wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania oraz rozwiać wątpliwości dotyczące leczenia. Mimo dużego tempa życia w stolicy uważamy, że pośpiech i rutyna są wrogiem leczenia i każdemu z Państwa poświęcimy swój czas i uwagę. Medycyna jest dla nas pasją, nie tylko zawodem! Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej, protetyki i implantologii.

Z zakresu medycyny estetycznej oferujemy zabiegi przy użyciu botoksu, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego (modelowanie twarzy, wypełnienie zmarszczek, powiększenie ust), mezoterapię przy użyciu preparatów z kwasem hialuronowym lub osoczem bogatopłytkowym. Zabiegi wykonujemy przy użyciu preparatów najwyższej jakości, tak by efekt po zabiegu był jak najbardziej zbliżony do naturalnego (efekt odmłodzenia, bez efektu sztuczności).

Posiadamy najwyższej jakości sprzęt medyczny, komfortowe fotele i możliwość diagnostyki RTG.

Aby stworzyć dla Państwa prace protetyczne najwyższej jakości współpracujemy z najlepszymi pracowniami protetycznymi, które wykonują bardzo estetyczne i trwałe korony i mosty, które sprawią, że uśmiech stanie się Państwa wizytówką.

© 2017 copyright Piękna Dent. All rights reserved.