OBSERWUJ

Ostatnie lata to ogromny wzrost zainteresowania zabiegami związanymi z poprawą kształtu oraz powiększeniem ust. Pacjentki mają do wyboru szeroką gamę preparatów, które w rękach doświadczonego specjalisty gwarantują pełne powodzenie.

Modelowanie ust nie jest zabiegiem prostym, ponieważ każde usta są wyjątkowe. Wymagają innego modelowania, podkreślenia innych części. Na szczęście wprawna ręka doświadczonego lekarza może spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania.

Zabiegi powiększania ust wykonujemy preparatami na bazie kwasu hialuronowego (który jest naturalnym składnikiem skóry) najlepszych światowych firm.

Innym działaniem bardzo korzystnym preparatów do powiększania ust jest ich działanie nawilżające, usta stają się pełniejsze, mniej wysuszone i nabierają pełnego koloru. Zabieg powiększania ust wykonywany jest w znieczuleniu stomatologicznym, co daje duży komfort.

Zabieg polecamy osobom z wąską czerwienią wargową oraz w przypadku utraty jędrności ust. W pewnym stopniu można także modelować kształt ust, korygować asymetrię, a także unieść opadające kąciki i nadać twarzy pogodny wygląd. W zależności od życzenia pacjenta efekt może być bardzo widoczny lub możemy uzyskać jedynie nieznaczne ujędrnienie i odmłodzenie ust.

© 2017 copyright Piękna Dent. All rights reserved.