FOLLOW ON

(English) DR JOANNA MAŻUL-BUSLER jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie (1998 rok). Specjalizuje się przede wszystkim w chirurgii stomatologicznej, stomatologii zachowawczej z endodoncją, protetyce, stomatologii estetycznej i przeprowadza zabiegi wybielania zębów. Lek. stom. Joanna Mażul-Busler posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie, jednak nie przestaje poszerzać swojej wiedzy – uczestniczy w kursach specjalistycznych w kraju i za granicą. W trakcie trzyletniego pobytu w Wielkiej Brytanii praktykowała zawód lekarski i uczestniczyła w szkoleniach Uniwersytetu w Londynie, a zdobyte w ten sposób umiejętności wykorzystuje w pracy.

DR KRZYSZTOF BUSLER jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Jest lekarzem medycyny estetycznej i anestezjologiem. Od kilkunastu lat z powodzeniem zajmuje się zabiegami medycyny estetycznej.

DR BEATA ZIĘTEK od wielu lat z powodzeniem zajmuje się leczeniem ortodontycznym, zarówno u dzieci, jak i u dorosłych. Mimo kilkunastu lat doświadczenia, ciągle pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

© 2017 copyright Piękna Dent. All rights reserved.